Innowacje

 
 

System Inwentaryzacyjny No Spoilers

Identyfikacja produktów

Szybka identyfikacja produktów z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych lub dynamicznego wyszukiwania po nazwie.
image_alt_feat_01_jpg

Otwarte i pełne opakowania

No Spoilers pomaga kontrolować otwarte i zamknięte opakowania produktów. Zbieraj dane o ilości produktów korzystając z inteligentnych wag No Spoilers połączonych z aplikacją mobilną na smartfonie. Zebrane dane przechowywane są w chmurze – dostępne odrazu po wprowadzeniu. Przydzielaj członkom zespołu wykonywanie spisów kontrolnych lub weryfikowanie przychodzących dostaw.
image_alt_feat_04_jpg

Zarządzanie personelem

Dodawanie pracowników do firmowego konta No Spoilers. Członkowie zespołu będą zbierać dane z wykorzystaniem mobilnej aplikacji. Pracownikom można przydzielać zadania oraz weryfikować postęp wykonanych prac.
image_alt_feat_10_jpg

Struktura magazynu

Zorganizuj swój lokal korzystając z wielopozimowej struktury magazynu. Wyznacz w lokalu strefy magazynowe (np. lodówka na wino, zamrażarka, lodówka na napoje, itp.) aby kontrola stanu magazynowego stała się łatwiejsza.
image_alt_feat_05_jpg

Zgłaszanie strat

Bądź na bieżąco z wielkościami strat. Moduł strat No Spoilers umożliwia członkom zespołu zgłaszanie zmarnowanych produktów i wymaga podania przyczyny zaistniałej szkody.

image_alt_feat_03_jpg

Generowanie zamówień

Tworzenie własnych standardów magazynowych, które umożliwia automatyczne generowanie druków zamówień u dostawców. Magazyn zawsze będzie odpowiednio zaopatrzony – bez zbędnych dokumentów.
image_alt_feat_09_jpg

Weryfikacja przychodzących dostaw

Członkowie zespołu weryfikują przychodzące produkty pod kątem zgodności z drukiem zamówień w aplikacji mobilnej No Spoilers oraz zgodności z FV. Po potwierdzeniu przyjęcia dostawy przez członka zespołu, lista dostarczonych towarów zostaje dodana do stanów magazynowych i wykorzystana jest przy generowaniu raportu inwentaryzacyjnego.
image_alt_feat_02_jpg

Dostawcy

Tworzenie list dostawców i łączenie ich z dostarczanymi produktami.
image_alt_feat_12_jpg

Raportowanie

Tworzenie okresowych raportów inwentaryzacyjnych w dowolnym momencie. Dzięki danym zebranym przez członków zespołu i integracji z systemem sprzedażowym, kadra zarządzająca ma stały dostęp do aktualnych informacji o biznesie. Codzienne raportowanie stanie się dobrym zwyczajem. Częste kontrole pozwolą szybko zidentyfikować straty i określić ich przyczynę. Czy pracownicy znają receptury? Czy porcjują produkty zgodnie z biznes planem? Czy cała sprzedaż jest archiwizowana? Czy występują straty produkcyjne? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w raportach inwentaryzacyjnych – najlepszym narzędziu do określania strat i trzymania ich na niskim poziomie.
image_alt_feat_11_jpg

Eksport danych

Wszystkie zebrane w No Spoilers dane mogą zostać z łatwością eksportowane w formacie .xlsx, .csv lub .txt
image_alt_feat_07_jpg

Zarządzanie SKU

No Spoilers umożliwia dodawanie własnych SKU, zatem nigdy nie będzie problemu z inwentaryzowaniem produktów których nie ma w bazie danych lub produktów własnej produkcji.
image_alt_feat_08_jpg

Przewodnik i pomoc

Wdrożenie No Spoilers jest naprawdę łatwe. Przewodniki przeprowadzą Ciebie przez wszystkie funkcje systemu. Jeżeli działanie No Spoilers nie będzie dla Ciebie jasne to koniecznie się z nami skontaktuj! Zawsze z chęcią pomożemy. Nasz zespół dostępny jest w wbudowanym w aplikację komunikatorze.
image_alt_feat_06_jpg