No Spoilers

chmurowy system zarządzania, kontroli i raportowania

chmurowe inwentaryzacje

No Spoilers pomaga kontrolować otwarte i zamknięte opakowania produktów. Zbieraj dane o ilości produktów korzystając z inteligentnych wag No Spoilers połączonych z aplikacją mobilną na smartfonie. Zebrane dane przechowywane są w chmurze – dostępne od razu po wprowadzeniu. Przydzielaj członkom zespołu wykonywanie spisów kontrolnych lub weryfikowanie przychodzących dostaw.

 
 

Gospodarka magazynowa

Kontrola faktur, wprowadzanie receptur, inwentaryzacje z użyciem innowacyjnych rozwiązań oraz obliczanie Food i Beverage Cost.

Przeglądarkowy Panel Zarządczy

Użytkownik loguje się do Panelu Zarządczego przez przeglądarkę, zatem system dostępny jest na każdym urządzeniu. Wszędzie. Korzystając z Panelu, osoby odpowiedzialne za biznes monitorują straty, tworzą i kontrolują zamówienia, generują raporty. Zarządzanie magazynem jest prostsze.

Aplikacja Mobilna

Aplikacja Mobilna to idealne narzędzie do kontroli magazynów i dostaw. Szybka identyfikacja produktów możliwa jest dzięki odczytowi kodów kreskowych przez kamerę w smartfonie. Aplikacja zastępuje zeszyt strat – pracownicy zgłaszają utracone materiały oraz podają przyczynę zaistniałej szkody.

profesjonalne raportowanie

Raporty

Planowany Food Cost vs Teoretyczny Food Cost.
Wyniki sprzedaży i zakupów wg zasady Pareta.
Sprzedaż, wydatki, koszt dzienny, i wiele innych.

Chmura

Cały system działa w sieci i przesyła dane do chmury. To tam znajdziesz wszystkie informacje przekazywane przez twoich pracowników.

Aplikacja Mobilna

Inwentaryzacja nigdy nie była taka prosta ...i szybka. Oszczędzasz czas i pieniądze. Zyskujesz informacje na podstawie których planujesz kolejny krok strategii rozwoju.

Raport zysków i strat

Korzystając z rozwiązania No Spoilers łatwo możesz rozliczyć swój biznes. Raportowanie odbywa się automatycznie a Ty otrzymujesz gotowy raport.